B32682A0682K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32682A0682K000
JLCPCB Part #
C3804117
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 6.8nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS