B32678G8156K000
MFR.Part #
B32678G8156K000
JLCPCB Part #
C3805654
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 875V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS