B32676G4206K000
MFR.Part #
B32676G4206K000
JLCPCB Part #
C3810875
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 20uF 450V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS