B32676G1106K Z 1
MFR.Part #
B32676G1106K Z 1
JLCPCB Part #
C7079099
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 750V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS