B32676E8105K000
MFR.Part #
B32676E8105K000
JLCPCB Part #
C3789960
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 875V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS