B32676E6475K000
MFR.Part #
B32676E6475K000
JLCPCB Part #
C3797875
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7uF 630V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS