B32674D4605K000
MFR.Part #
B32674D4605K000
JLCPCB Part #
C3789677
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 6uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS