B32673P6225J000
MFR.Part #
B32673P6225J000
JLCPCB Part #
C3796101
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 200V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS