B32673P6105K000
MFR.Part #
B32673P6105K000
JLCPCB Part #
C3800509
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1uF 200V、630V ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS