B32672P5154K000
MFR.Part #
B32672P5154K000
JLCPCB Part #
C3800151
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 150nF 200V、520V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS