B32672L6104J000
MFR.Part #
B32672L6104J000
JLCPCB Part #
C3795389
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 250V、630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS