B32672L4683J000
MFR.Part #
B32672L4683J000
JLCPCB Part #
C3792108
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 200V、450V 68nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS