B32672L2105J003
MFR.Part #
B32672L2105J003
JLCPCB Part #
C5556129
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 160V、250V 1uF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS