B32672L0103J000
MFR.Part #
B32672L0103J000
JLCPCB Part #
C3795555
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 250V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS