B32671P6394K000
MFR.Part #
B32671P6394K000
JLCPCB Part #
C3807523
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 200V、630V 390nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS