B32671P4224J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32671P4224J000
JLCPCB Part #
C3798061
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+125℃ 160V、450V 220nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS