B32671L4104J000
MFR.Part #
B32671L4104J000
JLCPCB Part #
C125415
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS