B32654A6155J000
MFR.Part #
B32654A6155J000
JLCPCB Part #
C3810811
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5uF 250V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS