B32654A4185K000
MFR.Part #
B32654A4185K000
JLCPCB Part #
C20344253
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.8uF 200V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS