B32654A2473J000
MFR.Part #
B32654A2473J000
JLCPCB Part #
C165793
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 2kV 47nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS