B32654A0474K000
MFR.Part #
B32654A0474K000
JLCPCB Part #
C165794
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1kV 470nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS