B32653A4474K000
MFR.Part #
B32653A4474K000
JLCPCB Part #
C3802685
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 200V、400V 470nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS