B32653A4274J000
MFR.Part #
B32653A4274J000
JLCPCB Part #
C6508970
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 200V、400V 270nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS