B32653A2103K000
MFR.Part #
B32653A2103K000
JLCPCB Part #
C3802244
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 10nF 700V、2kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS