B32653A0224K000
MFR.Part #
B32653A0224K000
JLCPCB Part #
C6467184
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 250V、1kV ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS