B32652A6273K000
MFR.Part #
B32652A6273K000
JLCPCB Part #
C20343980
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 250V 27nF ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS