B32652A6104K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32652A6104K000
JLCPCB Part #
C117685
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS