B32652A4294J000
MFR.Part #
B32652A4294J000
JLCPCB Part #
C20343978
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 200V 290nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS