B32652A3684K000
MFR.Part #
B32652A3684K000
JLCPCB Part #
C3800310
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 680nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS