B32652A2221J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32652A2221J000
JLCPCB Part #
C20343965
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 700V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS