B32643B0334J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32643B0334J000
JLCPCB Part #
C17679692
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1kV 330nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS