B32642B0273J
MFR.Part #
B32642B0273J
JLCPCB Part #
C3787560
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 27nF 600V、1kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS