B32621A0103J000
MFR.Part #
B32621A0103J000
JLCPCB Part #
C3783392
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 500V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS