B32529C6103K189
MFR.Part #
B32529C6103K189
JLCPCB Part #
C531124
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 10nF 200V、400V Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS