B32529C1104J000
MFR.Part #
B32529C1104J000
JLCPCB Part #
C3770859
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 100nF Metallized Polyester、Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS