B32520C1474J189
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32520C1474J189
JLCPCB Part #
C532945
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 470nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS