B32373A3307J030
MFR.Part #
B32373A3307J030
JLCPCB Part #
C6127193
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 300uF 330V、900V ±5% Plugin Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS