B32036A4564M000
MFR.Part #
B32036A4564M000
JLCPCB Part #
C3297766
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 560nF Y2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS