B32033A4473M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32033A4473M000
JLCPCB Part #
C3298736
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 47nF Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS