B32032A4563M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32032A4563M000
JLCPCB Part #
C3300493
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 56nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS