B32026A3824M000
MFR.Part #
B32026A3824M000
JLCPCB Part #
C3297909
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 820nF Y2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS