B32023B3224K000
MFR.Part #
B32023B3224K000
JLCPCB Part #
C3296729
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 300V Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS