B32023A3334M000
MFR.Part #
B32023A3334M000
JLCPCB Part #
C3295757
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 330nF Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS