B32022H3223M000
MFR.Part #
B32022H3223M000
JLCPCB Part #
C3297914
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 300V Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS