B32022B3473K000
MFR.Part #
B32022B3473K000
JLCPCB Part #
C3299892
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 47nF Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS