B32022A3683M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32022A3683M000
JLCPCB Part #
C3296738
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 68nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS