B32022A3563M000
MFR.Part #
B32022A3563M000
JLCPCB Part #
C5572532
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 56nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS