B32021B3392K000
MFR.Part #
B32021B3392K000
JLCPCB Part #
C3300991
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 3.9nF 300V Y2 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS