B32021A3182M000
MFR.Part #
B32021A3182M000
JLCPCB Part #
C3300766
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1.8nF 300V Y2 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS