B32021A3122M000
MFR.Part #
B32021A3122M000
JLCPCB Part #
C3298833
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2nF 300V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS